Aukštųjų Šančių ąžuolyno parko sutvarkymo projektas


Projekto detalės
  • Projekto pavadinimas AUKŠTŲJŲ ŠANČIŲ ĄŽUOLYNO PARKO REKONSTRAVIMO PROJEKTAS
  • Projektavimo metai 2017 m.
  • Užsakovas Kauno miesto savivaldybė
  • Tipas Kiti inžineriniai statiniai
  • Statybos rūšis Rekonstravimas
  • Bendras plotas apie 400000m2
Paslaugų aprašymas
2017 m. kovo mėn. UAB „Statybų inžinerinės paslaugos“ pasirašė sutartį su Kauno m. savivaldybės administracija dėl Kauno m. Aukštųjų Šančių ąžuolyno prie Verkių ir Piliečių gatvių sutvarkymo projekto parengimo.
Suprasdami šios vietos svarbą Kauno miesto gyventojams UAB „Statybų inžinerinės paslaugos“ projektuotojų komanda nusprendė visų pirma atsižvelgti į artimiausioje ąžuolyno aplinkose esamą architektūrinę urbanistinę aplinką, todėl priimtas sprendimas naujus objektus projektuoti taip, kad jie darniai įsilietų į šios miesto dalies urbanistinį kontekstą.
Kauno m. Aukštųjų Šančių unikalumui pabrėžti buvo suprojektuoti pėsčiųjų ir dviračių takai, kurie sujungė atskiras parko erdves į vientisą sistemą, suoliukai ir kiti mažosios architektūros elementai (dviračių stovai, pavėsinės ir pan.), sporto, vaikų žaidimo ir šunų vedžiojimo aikštelės suprojektuotos taip, kad intervencija į natūralią gamtą būtų minimali. Šalia Aukštųjų Šančių piliakalnio suprojektuotas amfiteatras, prie kurio numatyta apskritimo formos aikštelė skirta įvairiems renginiams.
Kadangi UAB  „Statybų inžinerinės paslaugos“ specialistai bus atsakingi ir už parengto projekto vykdymo priežiūrą statybos darbų metu, todėl bus užtikrintas maksimaliai tikslingas projekto įgyvendinimas.
Daugiau informacijos apie šį projektą ir projektinius sprendinius galite rasti adresu:

Projektai
Parašykite mums