Ugdymo plėtotės centro pastatas


Projekto detalės
  • Projekto pavadinimas Ugdymo plėtotės centro pastatas
  • Projektavimo metai 2011-2012 m.
  • Užsakovas Ugdymo plėtotės centras
  • Tipas Mokslo paskirties
  • Statybos rūšis rekonstrukcija
  • Bendras plotas 3229,77m2
Paslaugų aprašymas
Mokymo centro pastatas rekonstruojamas perplanuojant rūsio patalpas ir pristatant du dviejų aukštų su mansarda priestatus.
Vakarinėje sklypo dalyje statomi priestatai sujungia atskirus pastato korpusus. Pirmuose priestatų aukštuose įrengiamos tarpuvartės patekimui į suformuotus vidinius kiemelius.

Esamo pastato rūsyje įrengiamos pagalbinės patalpos, periodinio naudojimo pasitarimų salės, san. mazgai. Pirmame aukšte dalyje suformuojami nauji darbo kabinetai, antrame aukšte įrengiama mobili pertvara.

Naujai projektuojami priestati yra 2 aukštų su mansarda ir rūsiu. Rekonstruojami esami išoriniai laiptai, juos pratęsiant iki naujau įrengiamų rūsio patalpų, kuriose įrengiama vent.kameros ir šilumos punktų patalpos. Vieno iš priestatų pirmame aukšte įrengiamos sandėliavimo patalpos su patekimu iš lauko ir pagalbinės patalpos. Antrame ir mansardiniame priestato aukštuose įrengiami darbo kabinetai kurie koridoriumi sujungti su esamo pastato koridoriais. Kito priestato pirmame aukšte suprojektuotas tambūras, laiptinė ir darbo kabinetas. Patekimui į priestatą projektuojami išorės laiptai su pandusu. Vidaus laiptai jungia tris aukštus. Antrame ir mansardiname aukštuose projektuojami darbo kabinetai, koridoriais sujungti su esamo pastato koridoriais. Antrame aukšte papildomai projektuojama galerija – jungtis tarp priestato ir esamo pastato.
Projektas atliktas 2D, po to visos projekto dalys suvestos į BIM.
Projektai
Parašykite mums