SIP PROJEKTAS IŠRINKTAS GERIAUSIU 2020 M. INŽINERINIŲ TINKLŲ BIM PROJEKTU


Projekto detalės
  • Projekto pavadinimas Savanorių - Giraitės paviršinių nuotekų kolektoriaus rekonstravimo, valymo įrenginių ir monitoringo sistemos įrengimo projektas
  • Projektavimo metai 2018 - 2020 m.
  • Užsakovas UAB "Grinda"
  • Statybos rūšis Statinio rekonstravimas, naujo statinio statyba
Paslaugų aprašymas
UAB "Statybų inžinerinės paslaugos" parengtas Paviršinių nuotekų šalinimo tinklų tarp Savanorių pr. ir Giraitės g. rekonstravimo ir paviršinių nuotekų valymo įrenginių Eigulių g. Vilniuje statybos projektas pripažintas geriausiu inžinerinių tinklų BIM (t. y. statinio informacinis modeliavimas, angl. Building Information Modeling) projektu VšĮ „Skaitmeninė statyba“ ir Lietuvos statybininkų asociacijos organizuotame konkurse „Lietuvos BIM projektai 2020”.
Savanorių pr. – Giraitės g. paviršinių nuotekų kolektoriaus rekonstrukcijos projektas pagal parametrus atitinka aukščiausią (3) BIM modelio rengimo brandos lygį (ISO19650-01. 2018). Visi šio projekto BIM modelio elementai suklasifikuoti pagal ISO81346 standartą. Tokio lygio projektas buvo pirmą kartą parengtas Lietuvoje ir yra vienas iš pirmųjų atvejų Europoje.
Konkurso metu 2019 m. įgyvendinti BIM projektai buvo vertinami atsižvelgiant į BIM panaudojimą projektavimo sprendimams, tvarumo užtikrinimui ir „žaliai“ statybai, inovatyvų projektų informacijos panaudojimą ir projektuose naudotus standartus bei metodikas.
 
Plačiau apie konkursą „Lietuvos BIM projektai 2020” bei konkurso nugalėtojus skaitykite čia: https://skaitmeninestatyba.lt/aktualijos/isrinkti-geriausi-lietuvos-bim-projektai/
 
Parašykite mums